PRO FIRMY

Hledáte zajímavé a vhodné místo pro Vaši firemní akci nebo podnikový večírek?

Díky bohatému zázemí areálu jsme připraveni nabídnout ty nejlepší podmínky pro Vaše akce, kterými mohou být:

Vánoční večírky – co říkáte večírku v kouzelném prostředí restaurace u rozpálených kamen, dobrého jídla, pití a zábavy? (restaurace)

Teambuilding – sestavíme program na míru Vašim požadavkům, vybírat budeme z bohaté nabídky scenérií (teambuilding)

Letní firemní párty, sportovní den – začneme na jedné z nejdelších lanovek v ČR a skončíme s masovým zážitkem na rozpáleném grilu…..nebo se špekáčkem nad ohništěm v indiánském teepee? (sport a ubytování)

Konference a školení – 20 nebo 200 osob? K dispozici Vám může být útulná restaurace s moderním vybavením nebo prostorná multifunkční hala s 600m2 a pódiem. Postaráme se rovněž o občerstvení Vašim hostům, formou rautu, BBQ, coffee breaku apod. (prostory areálu)

Paintball – Chcete si užít s přáteli či spolupracovníky adrenalinový zážitek? Můžeme vám ve spolupráci s Paintballovým Klubem Halenkovice uspořádat paintballovou hru v okolí našeho areálu. Zajistíme vám základní vybavení (zbraň, obličejová maska a CO₂ na celou dobu hry) včetně maskáčového oblečení a speciálních paintballových rukavic. Stačí, když si vezmete pouze své boty a pošlete nám objednávku na info@amfikbukovina.cz nebo zavoláte na tel.: +420 602 511 494.

Logo - Paintball Halenkovice

 

 

 

  • Najdete nás na Facebooku

  • Odběr novinek

    Vyberte seznam(y):

    Přihlašte se k odběru novinek a neunikné Vám žádná akce.