REFERENCE

Soutěžní den IZS, 16. 5. 2017

Dovolte, abych Vám jménem naší školy poděkoval za přípravu a organizaci akce, která měla rozhodně smysl. Jak zúčastnění žáci, tak i doprovod, si pochvalovali příjemné prostředí a skvělou organizaci. Rozhodně budeme rádi, když nás pozvete i v dalších ročnících.
Pěkný den.
Mgr. Milan Knápek, ředitel školy
ZŠ Žerotínova, Valašské Meziříčí

Soutěžní den IZS, 16.5. 2017

Dobrý den,
akce se nám moc líbila, samozřejmě vše bylo podpořeno vynikajícím počasím.
Musím napsat samé superlativy, protože podle mě byla dokonalá jak organizace, tak množství a rozmanitost soutěžních disciplín, žáci se opravdu seznámili se vším, co záchranný systém obsahuje. Naše škola se určitě příště přihlásí (a možná budeme i trochu trénovat, abychom byli ještě lepší J ). Zvolili jste jednak vhodné prostředí, vhodně byli zvoleni účastníci z 8. ročníků, i termín vyhovoval. Bezvadný byl nápad žáků VOŠ zdravotní v roli průvodců.
Takže za naši školu posílám velké poděkování, nemám žádné připomínky ani návrhy.
Zdraví
Mgr. Jarmila Růžičková
ředitelka
1. Základní škola Holešov

PODĚKOVÁNÍ Z MŠ KLÍČEK, Primátora Hájka, Uherský Brod

Krásné chvilky společně s rodinou prožily děti z MŠ Klíček v Amfíku Bukovina, kde jsme společně oslavili Den matek a Den pro rodinu.
Děkujeme vedení Amfíku za profesionální přístup k této akci! Měli jsme perfektně zajištěné a připravené zázemí pro celkem 120 rodičů a dětí v podobě výukového programu „Putování se skřítkem“, lanové centrum pro rodiče a starší děti, tradiční venkovní hry, děti využily místní trampolínu i skákací hrad, který jsme si mohli na akci přivézt, nikdo neodolal připravenému ohništi na opékání špekáčků a po noci strávené v bungalovech, tee-pee i na pokojích jsme se všichni shodli na tom, že to určitě nebyla poslední akce, kterou naše MŠ společně se Spolkem rodičů a přátel MŠ Klíček v Amfíku pořádá!
Jestli tento malebný kout s rybníkem neznáte, určitě ho navštivte! Je to tam jedním slovem KOUZELNÉ!!!
Ještě jednou posíláme VELKÉ PODĚKOVÁNÍ a těšíme se na další spolupráci!

Mateřská škola, Uherský Brod, primátora Hájka 2030, okres Uherské Hradiště
Spolek rodičů a přátel MŠ Klíček

  • Najdete nás na Facebooku

  • Odběr novinek

    Vyberte seznam(y):

    Přihlašte se k odběru novinek a neunikné Vám žádná akce.