PRO ŠKOLY

Pro školy a další organizace pracující s dětmi a mládeží nabízíme řadu programů. Veškeré nabízené aktivity je možné nastavit takříkajíc „na klíč.“ Po osobní dohodě vytvoříme programovou nabídku pro Vaši akci, ať již se jedná o školní výlet, školu v přírodě nebo podobně.


Adaptační pobyty

Prostory pro nově vznikající kolektivy, především pro první ročníky středních a vysokých škol. Ideální příležitost lépe se poznat v novém kolektivu, najít nové kamarády, poznat lidi se stejnými zájmy. Seznámit se s pedagogy. Zažít zábavu i dobrodružství. Hry, soutěže, zážitkové aktivity připravíme dle Vašich požadavků a charakteru skupiny.

Školní výlety

Přemýšlíte kam na školní výlet? Co zkusit něco netradičního, celá třída bude ubytována v indiánských teepee. Budete bydlet v příjemném prostředí přírodního areálu. Na Vaše přání Vám připravíme program na míru. Vyrazíme s Vámi na výlet. Připravíme sportovní vyžití. Zábavu a dobrodružství prožijeme s Vámi.

Kurzy a soutředění

Připravujete školní kurz nebo soustředění? U nás naleznete řadu věcí k tomu potřebných. Ubytování, stravu, přednáškové prostory, sportoviště. S organizací Vám rádi pomůžeme, Vaše aktivity doplníme.

Sportovní dny a turnaje

Pro školní, klubové i jiné turnaje, zajistíme zázemí, materiálové zabezpečení. K dispozici Vám bude multifunkční hřiště, pro většinu venkovních sportů, multifunkční hala, lanové centrum a další. Zajistíme pitný režim a občerstvení.

Informace a objednávky:

Mgr. Alena Vodičková, mob.: (+420) 602 511 494 e-mail: objednavky@amfikbukovina.cz

_______________________________________________________________________________________________

Navázání spolupráce s organizací POKOS

Ministerstvo obrany prostřednictvím organizace POKOS organizuje podpůrné programy pro žáky a učitele základních škol. Hlavní náplní je Přípravu Občanů K Obraně Státu formou praktické výuky první pomoci, besed a diskuzí, ukázek vojenské techniky, výzbroje a výstroje příslušníků Armády ČR, které vedou vojáci. Pro učitele ZŠ připravují akreditovaná školení.

www.pokos.army.cz
www.twitter.com/pokos_army_cz
www.facebook.com/pokos.army.cz

Logo POKOS Znak MO

 

SPOLUPRÁCE S AGENTUROU  velké

Programy pro školy Ve spolupráci s agenturou Tramtadadá pro Vás připravíme programy pro děti a mládež zaměřené na podporu výuky jednotlivých předmětů i rozvoj komunikačních dovedností a týmového ducha třídy. Ať už se jedná o historické, přírodovědné, vlastivědné, orientované na tvořivost, sport, nebo zábavu – všechny tvoříme na míru, přesně podle požadavků pedagogů a všechny se silným příběhem přizpůsobeným dané skupině. Každý z námi vytvořených programů jsme schopni realizovat a zabezpečit po všech stránkách. I při jejich veliké variabilitě je možné je rozdělit do tří základních skupin: •    Školy a školky v přírodě – historické, vlastivědné, přírodovědné, sportovní, tvořivé, pohádkové, ekologické – tvoříme na míru po konzultaci s pedagogy a jasném stanovení cílů akce •    Výlety s příběhem – zážitkový program nad rámec fakultativních výletů do okolí (akční strategická velkohra, netradiční sporty, kurzy tvořivosti) •    Třídní teambuilding – v podobě adaptačních kurzů, důraz kladen na poznání sebe sama, komunikaci a týmovou spolupráci

PROGRAMY: * Olympiáda v mechu a kapradí * Pohádky tisíce a jedné krásy * Dvanáct měsíčků * Tajemství lesní říše * Cromagnon * Devět múz * Imperium * Koruna a trůn * Projekt Omega * Galaktický úlet * Ústav profesora Tswoka * Třída, a.s. (v případě zájmu pro Vás připravíme i jiný program přesně podle Vaší představy)

PARTNEŘI Tvoříme zážitkové programy s příběhem pro rodiny, školní výlety, školy v přírodě, nebo letní tábory. Působíme nejen v České Republice, ale i v zahraničí. To, co děláme, děláme rádi a dle vyjádření těch, kteří už s naší tvorbou zkušenost mají, i dobře. Děláme vše pokaždé jinak. Tvoříme vždy originální příběh. Straníme se prefabrikovaných programových struktur, jednotných vzorců a dokola opakovaných aktivit. My tvoříme. Tramtadadá!

  • Najdete nás na Facebooku

  • Odběr novinek

    Vyberte seznam(y):

    Přihlašte se k odběru novinek a neunikné Vám žádná akce.