HRY

Herní nabídka je složena z her stolních, určených do vnitřních prostor (restaurace) a venkovních, které můžete využívat v celém prostoru areálu. Naleznete mezi nimi hry klasické, moderní  i starověké.  Nabídku tvoří výběr z celého světa.

Hry zapůjčujeme na hodinu/poplatek

VENKOVNÍ HRY

KUBB
Kubb je hra, ve které se utkávají dva týmy. Kubb spočívá v přesném házení kolíků na soupeřovy kubby ve snaze je shodit a získat tak nad soupeřem výhodu do dalších herních situací.

MÖLKKY
Mölkky je další standardní hra ze skandinávských zemí, tentokrát z Finska. Je velmi podobná hře Kubb, pocházející ze Švédska. Zde hrají proti sobě nejméně dva hráči/družstva. Ti se snaží házecím kolíkem srazit mölkky. Není vždy výhodné srazit co největší počet mölekk, o strategii rozhoduje počet získaných bodů svých i soupeře a rozestavení mölekk.Utkání se hraje na počet kol, kolik je hračů a nebo družstev, není-li pořadatelem předem provedena úprava. Kolo končí, jakmile jeden hráč/družstvo dosáhne rovných 50 bodů.

KROKET
Kroket je stará hra, při které se na travnatém hřišti pomocí holí posouvá dřevěná koule skrze branky až k cílovému kolíku. Hraje se na hřišti obdélníkového tvaru, kdy mezi sebou soupeří několik týmů s koulemi odlišných barev. Tým, který jako první dostane své koule skrze kroketové branky až ke kolíku vyhrává.

LADDER TOSS
Ladder Toss je nová hra pocházející ze Švédska. Hra je ideální na léto je skvělým doplňkem pro letní večery s rodinou či přáteli. Ladder Toss je zaměřen na koordinaci a strategii. Tato hra je určena pro 2 – 3 hráče nebo týmy. Cílem hry je hodit koule spojené provázkem na žebřík tak, aby se kolem něj ovinuly a zůstaly viset. Jednotlivé úrovně jsou různě obodovány. Kdo první získá ve hře přesně 21 bodů je vítězem.

PÉTANQUE
Pétanque je francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, které se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří barevná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink.

STOLNÍ FOTBAL

PINPONG
(stůl, rakety a míčky)

Další venkovní hry: obří dáma a mlýn, hod podkovou, kovové kroužky, kuželky, chůdy

STOLNÍ HRY

UBONGO – Honba za diamanty
Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta k nim ovšem není jednoduchá. Ty nejcennější získá pouze ten nejbystřejší a nejrychlejší.
Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s největším počtem kamenů jedné barvy.
V této rodinné hře jsou děti dospělým rovnocennými partnery, dokonce mnohdy děti překvapivě vyhrávají. Ale pozor, tím, že vyhrává ten, kdo má nejvíce diamantů stejné barvy, hraje ve hře svoji roli trochu i náhoda a není tedy předem jasné, kdo vyhraje.

UNO
Velmi zábavná a dynamická karetní hra pro 2-10 hráčů. Využijte postřeh. Zbavte se všech svých karet co nejdříve. Použijte speciální karty proti svým protihráčům, a když máte v ruce poslední kartu, nezapomeňte říci UNO!

BANG! – karetní hra, která vás dostane!
Bang, bang, bang! Bandité honí šerifa. Šerif pálí po banditech. Odpadlík kuje pikle chvíli tam a zase tady. Kulky sviští kolem uší. A kdo z hráčů je pomocník šerifa, připraven za něj položit život? A kdo je bezcitný bandita, který si přeje šerifův konec? Pokud to chcete zjistit, taste své zbraně (tedy karty)! Ve hře Bang! je důležité sledovat ostatní hráče, abyste včas odhalili hráčovu identitu.

MIKÁDO
Velmi zábavná společenská hra Mikádo. Hra je tvořena obvykle 31 dřevěnými tyčinkami různých barev. Každá barva má svou bodovou hodnotu. Cílem této hry je s klidnou rukou získat co nejvíc a co nejcennější tyčinky. Hráč si počítá jednotlivé body dosažené v každém kole.

JENGA
Jenga je zábavná společenská hra, která prověří především vaší zručnost. Na začátku postavíte věž z malých hranolků a pak postupně odebíráte. Jednou rukou! To pochopitelně podkopává stabilitu věže a vede to k tomu, že dřív nebo později věž spadne. Ten, komu se to stané, hru prohrál. Jenga je velmi jednoduchá, ale teké velmi zábavná hra, která může být součástí každé párty!

BAMBUSOVÉ HRY
Kolekce bambusových her od Albi. V netradičním ztvárnění si můžete zahrát halmu, mlýn a piškvorky

Další stolní hry: Člověče nezlob se, Domino, Kvarteto, Černý petr, Jumbo karty, Canasta

Nová rezervace

Pokyny k rezervaci

  • Rezervaci je možné vytvořit nejpozději 24 hodin dopředu, pokud chcete vytvořit rezervaci později, kontaktujte nás na tel: +420 602 511 494.
  • Minimální čas rezervace je 1 hodina

Datum

Čas od

Čas do

Jméno

Příjmení

Telefon

  • Najdete nás na Facebooku

  • Odběr novinek

    Vyberte seznam(y):

    Přihlašte se k odběru novinek a neunikné Vám žádná akce.